CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Niğde Baskılı Pasta Kutusu

Niğde Baskılı Pasta Kutuları | Niğde Pasta Kutusu | Niğde Pasta Kutusu Fiyatları | Niğde Baskısız Pasta Kutusu | Niğde Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Niğde Pasta Kutusu Baskılı | Niğde Pasta Kutusu Siparişi | Niğde Baskılı Kutu | Niğde Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Niğde pasta kutusu, niğde baklava kutusu, niğde pizza kutusu, niğde lahmacun kutusu, niğde pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Niğde baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Niğde baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Niğde baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı niğde pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Niğde baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Niğde Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Niğde baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için niğde pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel niğde pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde baskılı pasta kutusu, niğde baskılı pasta kutusu fiyatları, niğde pasta kutuları, niğde pasta kutusu fiyatları, niğde pasta kutusu imalatı, niğde baskılı pasta kutusu ve fiyatı, niğde ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner