Niğde Chromolux Etiket

Niğde Chromolux Etiket | Niğde Chromolux Etiket Nedir | Niğde Chromolux Etiket Fiyatları | Niğde Chromolux Etiket Baskı | Niğde  Kromolüks Etiket | Niğde Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Niğde Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Niğde chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Niğde chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan niğde chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan niğde kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı niğde chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Niğde chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Niğde chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve niğde  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Niğde choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Niğde choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel niğde etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde etiket, niğde etiket fiyatları, niğde barkod etiket fiyatları, niğde baskılı etiket fiyatları, niğde barkod, niğde rulo etiket fiyatları, niğde barkod fiyatları, niğde rulo etiket, niğde yapışkanlı etiket, niğde barkod sistemi, niğde barkod okuyucu, niğde barkod okuyucu fiyatları, niğde koli etiketi, niğde tekstil etiketi, niğde saten etiket, niğde metal etiket, niğde mat pp etiket, niğde mat pe etiket, niğde etiket baskı, niğde mat polietilen etiket, niğde lazer etiket, niğde boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner