Niğde Silvermat Etiket

Niğde Silvermat Etiket | Niğde Silvermat Etiket Fiyatları | Niğde Silvermat Etiket Özellikleri | Niğde Silvermat Etiket Yazıcı | Niğde Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Niğde Silver Mat Etiket | Niğde Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Niğde silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir niğde etiket türüdür. Genellikle kitap ve niğde barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Niğde silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun niğde etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan niğde silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Niğde silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Niğde silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Niğde silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Niğde silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Niğde silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Niğde etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Niğde silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde silvermat etiket, niğde termal etiket, niğde silver mat etiketler, niğde mat etiketler, niğde silver mat etiket fiyatları, niğde etiket fiyatları, niğde şeffaf etiket fiyatları, niğde silver mat barkod etiketi, niğde barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner