CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Niğde Baskılı Pide Kutusu

Niğde  Baskılı Pide Kutusu | Niğde  Pide Kutusu Fiyatları |Niğde Pide Kutusu  |Niğde Pide Kutusu Ölçüleri | Niğde Pide Kutusu İmalatı | Niğde Hazır Pide Kutusu | Niğde Pide Ve Lahmacun Kutusu | Niğde Pide Kutuları | Niğde Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, niğde baklava kutusu, pizza kutusu,niğde lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Niğde baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Niğde baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Niğde baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Niğde baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Niğde pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı niğde pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Niğde baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Niğde pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Niğde baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için niğde pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel niğde pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde baskılı pide kutusu, niğde pide kutusu fiyatları, niğde pide kutusu imalatı, niğde pide kutusu , niğde baskılı pide kutusu fiyatları, niğde baskılı ambalajlar, niğde pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner