Niğde Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Niğde | Niğde Mini Diş Seti | Niğde Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Niğde | Traş Seti | Niğde Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Niğde

kutulu buklet tras seti

Niğde otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri niğde ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  niğde otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Niğde otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Niğde otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti niğde isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları niğde ve niğde kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde traş seti, traş seti fiyatları niğde, niğde buklet traş seti, otel traş setleri niğde, kutulu traş setleri, niğde otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri niğde , kutulu buklet traş seti niğde.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner