Niğde Güvenlik Etiketi

Niğde Güvenlik Etiketi | Niğde Garanti Etiketi | Niğde Güvenlik Etiketleri | Niğde Etiket | Niğde Alarm Etiketi | Niğde Güvenlik Etiketi Fiyat | Niğde Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Niğde garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan niğde güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya niğde kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan niğde güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi niğde  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket niğde kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Niğde güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel niğde güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde garanti etiketi, niğde güvenlik etiketi, niğde etiket, niğde kırılgan etiket fiyatları, niğde termal etiket, eko etiket niğde , niğde güvenlik etiket fiyatları, niğde emniyet etiketi, niğde garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi niğde .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner