Niğde Polietilen Opak Etiket

Niğde Polietilen Opak Etiket | Niğde Opak Pe Polietilen Etiket | Niğde Opak Polietilen Etiket | Niğde Opak Etiket | Niğde Opak Etiket Fiyatları | Niğde Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Niğde

polietilen opak etiket

Niğde Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Niğde opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Niğde opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta niğde opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir niğde  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Niğde opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Niğde polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız niğde barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Niğde polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve niğde opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde polietilen etiket, niğde polietilen opak etiket, niğde opak etiket fiyatları, niğde opak etiket, niğde opak polietilen (pe) etiket, niğde sembol etiket, niğde polietilen pe etiket, niğde opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner