Niğde Lamine Termal Etiket

Niğde Lamine Termal Etiket | Niğde Lamine Termal Etiket Fiyatları | Niğde Lamine Termal Etiket Nedir | Niğde Lamine Termal Barkod Etiketi | Niğde Termal Etiketler | Niğde Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Niğde lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Niğde lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Niğde lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Niğde lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen niğde etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda niğde termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer niğde  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan niğde  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Niğde termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Niğde lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Niğde etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Niğde lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Niğde lamine termal etiket nedir? Lamine niğde termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel niğde lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde lamine etiket, niğde termal etiket, niğde top etiket, niğde ribonsuz baskı, niğde baskılı etiket, niğde renkli termal etiket, niğde lamine termal barkod etiketi, niğde kuşe etiket, niğde termal etiket boyutları, niğde boş etiket, niğde termal etiket fiyatları, niğde lamine etiketler, niğde eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner