Niğde Eko Termal Etiket

Niğde Eko Termal Etiket | Niğde Eko Termal Etiket Fiyatları | Niğde Eko Termal Kağıt | Niğde Termal Etiketler | Niğde Eco Termal Etiket Nedir | Niğde Top Termal Etiket | Niğde Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Niğde eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Niğde eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için niğde etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu niğde etiket en niğde ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Niğde eko termal etiket fiyatları ve niğde eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan niğde eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Niğde eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Niğde termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Niğde ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Niğde etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Niğde termal etiket, niğde etiket niğde , niğde boş etiketniğde eco etiket, niğde etiket fiyatları, niğde eko termal etiket, niğde etiket, niğde eco termal etiket fiyatları, niğde sıra numarası etiketi, niğde ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner